Освіта нашого міста Немішаєва

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.Відеоспостереження в групах ДНЗ

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://s3.uploads.ru/t/AVENe.jpg

Сьогодні в новинах було показано відеорепортаж з одного з Тернопольських садочків.Там в группах(з ініціативи завідуючої)встановелене відоспостереження в групах.Батьки мають можливість онлайн спостерігати за своїм дитям протягом дня.Завідуюча мотивує це нововедення тим,що це не скільки спостереження за вихователем,скільки за дітьми,щоб мати можливість,в разі чого,довести,що то дитина дитинку штовхнула,а не вихователь.Про батьків,думаю,зрозуміло,тут плюсів дуже багато.
Як ви ставитиметесь до такого нововедення в садочках?Адже,розглядається питання про встановлення таких камер всюди,в разі якщо "експеримент виправдає сподівання."Як ви думаєте,чи бути такому в наших садочках?Чи затвердиться таке на державному рівні?Чи підуть на таке всі завідуючі?і т.п.

0

2

Треба.
Банальний тому приклад.
Ясельна група.Дітки 2-3 років.Замість того, щоб розвивати їх здібності,вчити дітей тримати у руках олівець та малювати сонечко, вихователі включають їм на ноуті мультики, а самі чаюють-відпочивають!!!!!!

0

3

Сьогодні набуває популярності, коли в дитячому закладі стоять камери відеоспостереження, за допомогою яких, батьки можуть простежити поведінку вихователя і його ставлення до дітей.
Також батьки мають можливість в режимі онлайн за допомогою інтернету спостерігати за своїм дитям протягом дня.
Система відеоспостереження в будь-яких організаціях стимулює у працівників добросовісне ставлення до виконання своїх обов'язків і піднімає загальний рівень трудової дисципліни.

0

4

В принципе нормальная идея, но кто это будет все оплачивать?
Есть конфликтные ситуации, поэтому я только за установку камер.

0