Освіта нашого міста Немішаєва

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Освіта нашого міста Немішаєва » Продам » Паркетна дошка для теплої підлоги — сумісні, або краще відмовитися?


Паркетна дошка для теплої підлоги — сумісні, або краще відмовитися?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт, шановні форумчани. Є профі в будівництві? Голова пухне – у інтернеті багато суперечливої інформації. Я близька до того, щоб заплутатися остаточно. Підкажіть, будь ласка, як поєднується паркетна дошка для теплої підлоги з таким видом опалення приміщень. Або не варто ризикувати? Краще відмовитися від цієї ідеї і використовувати в якості фінішного покриття підлоги керамічну плитку або ламінат?

0

2

Читайте, як себе веде під впливом високих температур паркетна дошка для теплої підлоги — https://www.pobuduy.com/ukladannya-park … u-pidlogu/  Якщо і вкладати таке покриття, то потрібно дотримуватися певних вимог до проектування і облаштування системи обігріву підлоги. Найкраще використовувати камінь, розчин піску і цементу або керамічну плитку.

Якщо все ж використовується паркетна дошка для теплої підлоги, то потрібно стежити за температурою води що подається на контур. Вона не повинна перевищувати 55 - 60 градусів Цельсія. Важливо також, щоб вологість повітря не знижувалася нижче 25-30%. Під впливом високих температур і низької вологості матеріал обов'язково деформується. Вам потрібна така підлога?

0


Вы здесь » Освіта нашого міста Немішаєва » Продам » Паркетна дошка для теплої підлоги — сумісні, або краще відмовитися?